DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Ares Danışmanlık olarak uzmanlık alanımız öncelikle yatırım teşvikleri ve ihracat destekleridir. Bununla birlikte pazar araştırmaları, danışmanlık raporları, ticari ve ihracata yönelik eğitimler gibi çeşitli tamamlayıcı danışmanlık faaliyetleri de tarafımızca yürütülmektedir. Ayrıca bununla birlikte projelendirme ve çeşitli alanlarda proje hazırlama konularında da çeşitli danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Tüm danışmanlık hizmetlerimizde temel odak noktamız yatırım teşvikleri ve ihracat desteklerine yönelik tamamlayıcı hizmetler sunmaktır.

1- YATIRIM TEŞVİK BELGESİ DANIŞMANLIĞI

ARES Danışmanlık Şirketi olarak temel faaliyetimiz yatırım teşvik belgesi ve ilgili işlemlere ilişkin danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesidir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler yalnızca belgenin temini ile sınırlı olmayıp, tüm yatırım dönemi boyunca sınırsız destek vermek üzere oluşturulan nitelikli danışmanlık hizmetleri bütünüdür. Bu sayede yatırımcıların ihtiyaçlarını daha iyi anlıyor, daha iyi çözümler sunuyoruz. Yatırım dönemi sorun ve teşviklerden en yüksek seviyede yararlanacak şekilde ilerliyor.

2- PROJELENDİRME VE PROJE HAZIRLAMA

Çeşitli durumlarda, projelendirme ve çeşitli projeler hazırlanması, fizibilite çalışmaları ve raporlarının hazırlanması gerekmektedir. Bu durumlarda gerekli araştırma ve projelendirme ile birlikte tüm projenin formatına uygun bir rapor haline getirilmesi, firmanıza veya ilgili kuruma sunulması için gerekli çalışma ve danışmanlık hizmet tarafımızca yapılmaktadır.

3- PAZAR ARAŞTIRMALARI

Yurtdışı pazar araştırmaları ve pazara giriş konularında ihracat destekleri uygulamaları kapsamında hizmet verilmektedir. Bununla birlikte pazar araştırması ve pazar araştırma raporları da tarafımızca hazırlanmaktadır. Hedef ülkelerin belirlenmesi ya da belirlenen hedef ülkelere yönelik pazar araştırması çalışması da tarafımızca uluslararası standartlara uygun biçimde yapılmakta ve raporlanabilmektedir.

4- EĞİTİM VE ORGANİZASYON FAALİYETLERİ

Uluslararası organizasyonlarda ve fuarlarda söz konusu ülkede gerekli tanıtıcı faaliyetlerin ve markalaşma işlemlerinin organizasyonu ve danışmanlık hizmetleri tarafımızca verilmektedir. Ayrıca ihracat destekleri uygulamaları çerçevesince gerekli tüm işlemler ve raporlamalar firmanızın ya da ilgili kurumun istediği formata uygun biçimde hazırlanmakta ve periyodik raporlamalar ve raporların sunumu da tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Yurt dışı eğitim ve organizasyon desteklerinde danışmanlık hizmeti de tarafımızca sağlanmaktadır.

5- GENEL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yatırım teşvikleri, ihracat destekleri, hedef ülkelerin belirlenmesi, pazar araştırmaları, markalaşma ve yurt dışı tanıtım gibi konularda tüm tamamlayıcı eğitim, organizasyon, raporlama ve danışmanlık hizmetleri Ares Danışmanlık olarak kendi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile tarafımızca sağlanmaktadır.

* Daima en doğru çözüme ulaşmak ve hızla sonuç almak için Ares Danışmanlık size hizmet verecektir. İhtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetleri ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bize danışabilirsiniz. Bize ulaşmak, danışmak ve hemen teşvikler ve desteklerden yararlanmaya başlamak için lütfen tıklayın.

 

BİZE ULAŞIN